Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Willa miejska z udogodnieniami dla niepełnosprawnych – inwestowanie w nieruchomości a odpowiedzialność społeczna

10 sierpnia 2021

Inwestycje w nieruchomości to nie tylko dobry sposób na dochód pasywny, ale również uczestnictwo w budowaniu architektury danego miasta, a także realny wpływ na odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni miejskiej. Takie, które powstaje z myślą o osobach niepełnosprawnych, o rodzinach z dziećmi, dla których ważny jest łatwy dojazd wózkiem czy rowerkiem dziecięcym. Jedną z takich inwestycji, realizowaną z poczuciem odpowiedzialności społecznej, jest projekt Kuflewska w Warszawie.

W inwestycji trwają ostatnie prace wykończeniowe, które mogą przyspieszyć proces sprzedaży. W maju na terenie budowy wykonano izolację na wjeździe do garażu oraz oświetlenie i barierki na klatkach schodowych, a także zrealizowano prace związane z wykonaniem posadzki w garażu, rampy oraz schodów zewnętrznych do budynku. Ponadto uzgodniono projekt wykonania przyłącza ciepłowniczego do budynku oraz wybrano wykonawcę. Po realizacji przyłącza będzie można złożyć wniosek o wydanie pozwolenia na użytkowanie.

Czerwiec na Kuflewskiej to kontynuacja prac związanych z wykonaniem zjazdu do garażu, zadaszenia nad bramą garażową oraz betonowaniem rampy dla osób niepełnosprawnych przed wejściem do budynku. Wykonano instalacje szyb na balustradach, betonowanie ścian oporowych podjazdu oraz montaż kratek i wentylatorów. Następnie wybetonowano ściany żelbetowe rampy dla niepełnosprawnych i rozpoczęto wykonywanie nawierzchni obszaru wejścia do budynku.

W kolejnym miesiącu położono marmolit na murach podjazdu dla osób niepełnosprawnych, pomalowano wjazd do garażu oraz komórki lokatorskie. Zamontowano drzwi i przegródki do komórek lokatorskich. Wykonano większość ogrodzenia docelowego, kontynuowano wykończenie na wjeździe do garażu oraz połączenie z chodnikiem miejskim. Ukończono również zabudowę pionów technicznych. W następnym etapie zamontowano oświetlenie na podjeździe dla osób niepełnosprawnych, zjeździe do garażu oraz w komórkach lokatorskich. Zrealizowano także prace związane z zazielenieniem terenu na inwestycji, co dodatkowo dodaje walorów estetycznych nieruchomości, a także jest formą wspierania środowiska i dbałości o miejską ekologię.

Projekt Kuflewska został sfinansowany w ramach inwestycji VIP. Poza korzyściami, jakie niosą za sobą inwestycje w nieruchomości, projekty VIP to gwarantowana umową roczna stopa zwrotu na poziomie min. 5% oraz 50% udział w zysku spółki. Zapisz się do newslettera, aby dowiedzieć się więcej podczas kolejnego webinaru LIVE >>

Przeczytaj także

Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.

Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.

Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.

24.10 godz. 20:00