Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wirtualny spacer po inwestycji Apartamenty Polesie w Łodzi

25 lipca 2023

Jedna z najczystszych dzielnic w mieście. Stojaki rowerowe dla mieszkańców osiedla, aby można było w kilka minut dostać się do największego parku w Łodzi. Cicho, spokojnie, bezpiecznie. Tak deweloper przedstawia Apartamenty Polesie – inwestycję finansowaną przez inwestorów Pracowni Finansowej, gdzie zapraszamy dziś na wirtualny spacer.

Apartamenty Polesie to inwestycja obejmująca 16 lokali na ogrodzonym, monitorowanym oraz zamykanym zdalnie sterowaną bramą osiedlu. Na jego terenie znajduje się zagospodarowana część rekreacyjna z miejscem do grillowania, dostępna dla wszystkich mieszkańców. Lokale dzielą się na jednopoziomowe oraz dwupoziomowe.

Dwupoziomowe apartamenty mieszczą się na parterze i mają indywidualne ogródki, do których wychodzi się przez duże harmonijkowe okna tarasowe, a dodatkowo na piętrze znajdują się balkony.

Zobacz wizualizacje wnętrz

Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni apartamentów zasilane pompą ciepła i fotowoltaika to nowoczesne rozwiązania, zapewniające spore oszczędności.

Apartamenty jednopoziomowe na ostatniej kondygnacji również posiadają przestronne balkony. Dzięki zastosowaniu wysokich 3-szybowych okien oraz przeszklonych balustrad, wnętrza lokali są pełne naturalnego światła o każdej porze dnia.

Zobacz wizualizacje wnętrz

Chcesz zostać inwestorem i zarabiać na budowie i sprzedaży tych luksusowych apartamentów? Prognozowana stopa zwrotu dla inwestorów Pracowni Finansowej wynosi 21%, z kapitałem już od 50 tys. PLN. 

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE
REJESTRACJA>>>

Zarejestruj się już teraz a otrzymasz przypomnienie przez e-mail i SMS

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00