Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wkrótce otwarcie stacji metra w pobliżu inwestycji Kuflewska

1 czerwca 2019

metro targówek, metro trocka, metro warszawa, II linia metra
Źródło: naszemiasto.warszawa.pl

Willa miejska przy ul. Kuflewskiej w Warszawie, rozpoczyna wznoszenie się o kolejną kondygnację. W maju zakończono prace stanu zero i zaczęto przygotowania do realizacji kondygnacji nadziemnych.

Do dobrych wiadomości należy również informacja, iż także w maju zakończyła się budowa trzech kolejnych stacji drugiej linii metra w Warszawie, które będą gwarantowały dojazd tym środkiem komunikacji na Targówek. Wśród nich znajduje się stacja metra Trocka, zlokalizowana zaledwie 600m od nieruchomości inwestycyjnej Kuflewska, co oznacza, że przyszli nabywcy apartamentów będą mogli liczyć na doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Warszawy. Według ogólnodostępnych informacji, otwarcie stacji może nastąpić już w sierpniu.

Przeczytaj także

Zapisz się do newslettera i obejrzyj VIDEO z webinarem za darmo!

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio realizacji, do których można dołączać w wybranej opcji – Inwestor, Wspólnik lub VIP

Z Inwestorami dysponującymi kapitałem od 1 miliona złotych realizujemy kameralne projekty VIP. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00