Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Budowa parkingu podziemnego w inwestycji Kuflewska

1 lutego 2019

W inwestycji realizowanej przy ul. Kuflewskiej w Warszawie rozpoczęły się kolejne prace związane z budową parkingu podziemnego.

Po tym jak w grudniu 2018 roku wykonano ścianę berlińską, w styczniu 2019 roku Wykonawca ukończył wykop pod garaż podziemny i zrealizował część prac związanych z wykonaniem płyty fundamentowej, co zostało udokumentowane w filmie z postępów w realizacji inwestycji na Targówku:

Działka przy ul. Kuflewskiej w Warszawie usytuowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, ponieważ w odległości zaledwie 600m od stacji metra ‚Trocka’, której otwarcie zostało zaplanowane na drugą połowę 2019 roku.

Finansowanie tej inwestycji zostało już zakończone, a zainteresowanych dołączeniem do kolejnych projektów inwestycji deweloperskich zapraszamy do zapoznania się z projektami:

Kuszników
Człuchowska

Przeczytaj także

Po sukcesie pierwszego Domu Pokazowego, w trakcie realizacji są kolejne dwa Domy Pokazowe w inwestycjach

Skrót informacji i przegląd osiągnięć Grupy Pracownia Finansowa

Wynikiem na zakończenie 2018 roku po raz kolejny możemy potwierdzić, że inwestycje w nieruchomości cały czas uznawane są za najbezpieczniejsze i najbardziej przewidywalne źródło dochodu

Z Inwestorami dysponującymi kapitałem od 1 miliona złotych realizujemy kameralne projekty VIP. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00