Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zaawansowany stan budowy etapu IV-C w inwestycji Ostródzka

20 stycznia 2019

Dynamiczny postęp prac w czwartym etapie realizacji inwestycji Ostródzka pozwolił na uzyskanie poziomu 48% realizacji projektu.

W grudniu 2018 zakończono budowę stanu surowego trzech domów z etapu IV-C oraz wykonano fragment ogrodzenia od strony wewnętrznej drogi.

W ramach inwestycji wybudowane zostaną łącznie 24 domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 150 do 250 m2 każdy. Jest to już IV etap inwestycji Ostródzka, zlokalizowanej w Warszawie, na terenie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie wykończenia, oferujących swoim użytkownikom dogodną lokalizację oraz ergonomiczne nowoczesne rozwiązania architektoniczne.

Wideo z prezentacją postępów w inwestycji Ostródzka IV mogą Państwo zobaczyć poniżej, gdzie przedstawione zostały aktualności z inwestycji Grupy PF realizowanych na warszawskim Targówku.

Przeczytaj także

Projekt ‚Kuszników’ został juz otwarty dla Inwestorów

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym portfolio realizacji, do których można dołączać w wybranej opcji – Inwestor, Wspólnik lub VIP

Wynikiem na zakończenie 2018 roku po raz kolejny możemy potwierdzić, że inwestycje w nieruchomości cały czas uznawane są za najbezpieczniejsze i najbardziej przewidywalne źródło dochodu

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00