Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zapisy do kolejnego projektu inwestycji w zyskowne nieruchomości

31 grudnia 2015

Spółka Pracownia Finansowa Sp. z o.o. Nieruchomości 2 Sk realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie, polegające na identyfikacji zyskownych okazji inwestycyjnych oraz ich realizacji.

Inwestycja w Warszawie przy ul. Ostródzkiej to spokojne i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – wymarzone miejsce dla każdej rodziny. Położone jest na obszarze Targówka, w którym każdy odpocznie od codziennego pośpiechu przy zachowaniu doskonałej możliwości komunikacji z centrum miasta. W skład osiedla możliwe jest docelowe zrealizowanie ponad 50 segmentów jednorodzinnych o zróżnicowanej powierzchni tj. od 95 m2 do 160 m2. Domy wykonane będą przy użyciu nowoczesnych technologii, a ich cechą charakterystyczną będzie nowoczesna, elegancka i odważna architektura – wykonana z wysokiej klasy materiałów i urządzeń takich jak: kamień, szkło, stal nierdzewna, zaawansowana ceramika budowlana, dwu funkcyjne gazowe piece kondensacyjne, drewniane okna, automatyka renomowanych producentów.

Etap I – 6 budynków spółka już zrealizowała, aktualnie zbiera środki na realizacje etapu II składającego się z 14 segmentów w zabudowie szeregowej usytuowanego przy ul. Ostródzkiej na Targówku w Warszawie.

Spółka dotychczas zrealizowała szereg dochodowych inwestycji w Warszawie, które charakteryzowały się wysoką opłacalnością.

Przeczytaj także

Rok 2016 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju. Przygotowaliśmy krótkie wideo z kluczowymi dla nas momentami.

5 stycznia 2017 roku, wypłatę zysku za rok 2016 otrzymali inwestorzy zaangażowani w realizację projektu PFN2.

21 Lipca odbyło się kolejne Zgromadzenie Wspólników spółki PFN2, na które zaprosiliśmy wszystkich Inwestorów, posiadających udziały w tej spółce.

Dodaj komentarz

21.02 godz. 20:00