Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zapisy do kolejnego projektu inwestycji w zyskowne nieruchomości

31 grudnia 2015

Spółka Pracownia Finansowa Sp. z o.o. Nieruchomości 2 Sk realizuje inwestycje deweloperskie w Warszawie, polegające na identyfikacji zyskownych okazji inwestycyjnych oraz ich realizacji.

Inwestycja przy ul. Ostródzkiej to spokojne i nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej – wymarzone miejsce dla każdej rodziny. Położone jest na obszarze Targówka, w którym każdy odpocznie od codziennego pośpiechu przy zachowaniu doskonałej możliwości komunikacji z centrum miasta. W skład osiedla możliwe jest docelowe zrealizowanie ponad 50 segmentów jednorodzinnych o zróżnicowanej powierzchni tj. od 95 m2 do 160 m2. Domy wykonane będą przy użyciu nowoczesnych technologii, a ich cechą charakterystyczną będzie nowoczesna, elegancka i odważna architektura – wykonana z wysokiej klasy materiałów i urządzeń takich jak: kamień, szkło, stal nierdzewna, zaawansowana ceramika budowlana, dwu funkcyjne gazowe piece kondensacyjne, drewniane okna, automatyka renomowanych producentów.

Etap I – 6 budynków spółka już zrealizowała, aktualnie zbiera środki na realizacje etapu II składającego się z 14 segmentów w zabudowie szeregowej usytuowanego przy ul. Ostródzkiej na Targówku w Warszawie.

Spółka dotychczas zrealizowała szereg inwestycji w Warszawie, które charakteryzowały się wysoką opłacalnością.

Przeczytaj także

Rok 2016 był dla nas czasem dynamicznego rozwoju. Przygotowaliśmy krótkie wideo z kluczowymi dla nas momentami.

5 stycznia 2017 roku, wypłatę zysku za rok 2016 otrzymali inwestorzy zaangażowani w realizację projektu PFN2.

W piątek 25 listopada 2016 roku w EXPO XXI w Warszawie odbyła się uroczysta gala programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016 podczas której wyłoniono jego laureatów.

21 Lipca odbyło się kolejne Zgromadzenie Wspólników spółki PFN2, na które zaprosiliśmy wszystkich Inwestorów, posiadających udziały w tej spółce.
21 lipca godz. 20:00