Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer po inwestycji deweloperskiej w Łodzi

2 stycznia 2023

Zobacz wizualizacje wnętrz, budynków oraz ogrodów łódzkiej inwestycji Osiedle Beskidzka i zainwestuj w nowy projekt Apartamenty Polesie w Łodzi. Obie inwestycje realizowane są przez tego samego dewelopera, który posiada 30-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Projekt, do którego można aktualnie dołączyć we współpracy z Pracownią Finansową będzie realizowany w podobnym, prestiżowym charakterze jak sfinansowana inwestycja Osiedle Beskidzka.

Domy w mieście przystosowane do współczesnych potrzeb

Do każdego domu przynależy indywidualny ogród z tarasem. Wychodzi się do niego z salonu przez 5-metrowe harmonijkowe okno tarasowe. To przestrzeń, w której w intymnej atmosferze można zrelaksować się na świeżym powietrzu, bawić z dziećmi i organizować spotkania ze znajomymi. Dzięki zastosowaniu wysokich na 240 cm okien, wnętrza domów są pełne naturalnego światła o każdej porze dnia. 

Nowocześnie i ekologicznie

W domach nie brakuje również ekologicznych, innowacyjnych rozwiązań. Dachy zostały przygotowane do montażu fotowoltaiki. W projekcie uwzględniono instalację do ładowarki samochodowej z możliwością wykorzystania pojazdu elektrycznego jako magazynu energii. Dodatkowo prywatny ogród oraz wiele innowacyjnych udogodnień. W okolicy osiedla nie brakuje zieleni oraz miejsc, z których na pewno skorzystają rowerzyści i biegacze, niedaleko także do Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki.

Zobacz wizualizacje wnętrz

Partner grupy INWE – deweloper z wieloletnim doświadczeniem

JR Group, partner branżowy grupy INWE, który odpowiada za realizację inwestycji posiada 30-letnie doświadczenie w nieruchomościach i 25-letnie w samym budownictwie. Portfolio obejmuje ok. 100 000 m² wybudowanej PU. Deweloper zrealizował ponad 100 inwestycji w całym kraju oraz oddał do użytku domy i mieszkania więcej niż 800 zadowolonym rodzinom. Buduje z najlepszych materiałów oraz sięga po nowoczesne technologie, zwracając uwagę na to, by powstałe nieruchomości były funkcjonalne, trwałe i wygodne w użytkowaniu.

Pozyskiwanie kapitału w inwestycji w nieruchomości Osiedle Beskidzkie zostało zakończone, natomiast do oferty PF trafiła już kolejna inwestycja deweloperska w Łodzi – Apartamenty Polesie, gdzie stopę zwrotu oszacowano na poziomie 18% dla pierwszych Inwestorów. 

Dowiedz się więcej podczas webinaru LIVE
REJESTRACJA>>>

Zarejestruj się już teraz a otrzymasz przypomnienie przez e-mail i SMS

Przeczytaj także

Branża nieruchomości mierzy się obecnie z wyzwaniami związanymi z rosnącą inflacją, wzrostem cen materiałów, a także dostępem do kredytów. Mimo to, zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w Łodzi jest większe. Z czego to wynika? Zapytaliśmy Rafała Jujka – Prezesa JR Capital – partnera branżowego grupy INWE, realizującego inwestycje deweloperskie w Łodzi, do których można dołączyć z Pracownią Finansową.

Sposobów inwestowania na rynku nieruchomości jest już bardzo wiele. Inwestorzy wybierając odpowiedni dla siebie projekt biorą pod uwagę głównie prognozowaną stopę zwrotu z inwestycji, ale także horyzont inwestycyjny oraz próg wejścia. Zawsze jednak zależy im na bezpieczeństwie inwestycji. Dlatego inwestowanie na rynku deweloperskim w banki ziemi, staje się odpowiednią propozycją szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem długoterminowym i chcą się przekonać o potencjale rynku nieruchomości.

Inwestorzy stoją przed dylematem – inwestować czy wstrzymywać kapitał? Na szali ważą się losy tracącej na wartości gotówki w dobie inflacji i obawy przed dalszym rozwojem sytuacji związanej z wojną na Ukrainie. W odniesieniu do obecnych realiów na rynku eksperci Pracowni Finansowej odpowiadali na pytania uczestników webinaru dotyczącego inwestowania w nieruchomości.

Inwestycja deweloperska SPARK to projekt realizowany przy ul. Krzesiwa 9 na warszawskim Zaciszu. W otoczeniu zieleni możemy już podziwiać zespół 7 pięknych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Proekologiczna postawa dewelopera z grupy INWE sprawiła, że okolica zazieleniła się jeszcze bardziej, dzięki zasadzonym przy drodze tujom.

24.10 godz. 20:00