Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zarabiaj na banku ziemi pod stołeczne inwestycje w projekcie PFN Capital

30 grudnia 2020

Inwestycja w ramach projektu PFN Capital polega na udzieleniu pożyczki spółce odpowiadającej za zapewnienie banku ziemi dla nowych projektów inwestycyjnych. Dokapitalizowana w ten sposób spółka gwarantuje Inwestorowi określoną stopę zwrotu, przez określony czas, która jest wypłacana kwartalnie w formie odsetek.

Model inwestycyjny

Inwestujesz zgodnie z zasadami określonymi w umowie pożyczki. Pożyczka jest udzielana przez Inwestora na okres dwóch lat ze stałym oprocentowaniem. W przypadku inwestycji od 50 tys. zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 6%, a w przypadku inwestycji od 100 tys. zł gwarantowana umową roczna stopa zwrotu wynosi 7%. Wypłata odsetek następuje co kwartał, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału. Ochronę interesów Inwestora stanowi m.in. zabezpieczenie w postaci weksla.

Inwestowanie grupowe w nieruchomości – na czym polega?

Poznajesz proces inwestycyjny

W przypadku projektów związanych z zapewnieniem banku ziemi pod nowe inwestycje, obowiązują zapisy umowy pożyczki z gwarantowaną umową roczną stopą zwrotu z inwestycji.

Korzystasz z przywilejów

Udzielasz pożyczki ze stałym oprocentowaniem i gwarantowaną umową stopą zwrotu z inwestycji na poziomie 6-7% rocznie.

Inwestujesz pasywnie

Proces zarządzania realizacją prowadzi Grupa PF, bez Twojego zaangażowania.

Budujesz niezależność finansową

W projekcie PFN Capital wypłata odsetek następuje co kwartał, a po zakończeniu umowy pożyczki następuje zwrot kapitału. Możesz przedłużyć umowę na kolejny rok.

Przeczytaj także

W co warto inwestować, aby zysk z inwestycji w nieruchomości był jak najbardziej zauważalny, i na co zwrócić największą uwagę przy decydowaniu się na przyłączenie do naszych projektów deweloperskich.

Wyjaśniamy w skrócie, czym się tak naprawdę charakteryzują nasze inwestycje w warszawskich osiedlach na Białołęce czy Targówku, oraz w którym momencie najlepiej dołączyć do prowadzonych przez nas zyskownych projektów deweloperskich.

Czym się kierujemy wybierając miejsce dla naszych inwestycji i skąd czerpiemy inspiracje dla naszych domów i osiedli.

Skąd wiemy, jak pomnożyć pieniądze? Co sprawia, że nasze inwestycje w nieruchomości w Warszawie to perspektywiczne przedsięwzięcia? Jakim sposobem wykonawca kieruje ofertę sprzedaży domów do idealnie trafionej grupy nabywców?

24.10 godz. 20:00