Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Zarabiaj na Budowie Osiedli w Warszawie – Webinar

25 lipca 2016

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się dziś inwestycje w nieruchomości, z prostej przyczyny: rynek nieruchomości w Warszawie jest bardzo stabilny i dzięki temu inwestycje te są równie bezpieczne.

 Wszystkich tych, którzy są zainteresowani wejściem w ten dochodowy biznes lub chcieliby zasięgnąć informacji na ten temat, zapraszamy na Webinar!

Jakie są korzyści?

Dzięki uczestnictwu w webinarze, w krótkim czasie dowiedzą się Państwo w jaki sposób można zostać wspólnikiem w spółce budującej osiedla domów jednorodzinnych a także inwestorem otrzymującym odsetki co kwartał.

W prosty sposób uzyskają Państwo wiedzę z pierwszej ręki, bez konieczności wychodzenia z domu. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań prowadzącemu oraz śledzić odpowiedzi na pytania zadane przez innych.

Podstawowe informacje dotyczące inwestycji w Warszawie:

  • czas trwania umowy – 2 lata i więcej
  • minimalna kwota inwestycji 20 000 zł
  • gwarantowana umową stopa zwrotu: do 10% w skali roku od chwili wpłaty

Zapraszamy na Webinar 3 Sierpnia o godz. 20:00.

Przeczytaj także

O obecnych warunkach na rynku deweloperskim, sposobie radzenia sobie w dobie ogromnej konkurencji oraz o przyszłości w branży – dla magazynu Przedsiębiorcy@eu – odpowiedział Tomasz Kopiszka, Dyrektor Działu Sprzedaży w Pracowni Finansowej.
21 Lipca odbyło się kolejne Zgromadzenie Wspólników spółki PFN2, na które zaprosiliśmy wszystkich Inwestorów, posiadających udziały w tej spółce.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00