Crowdfunding nieruchomości w góralskim stylu

Eksperci już kilka miesięcy temu ogłosili Zakopane polskim Manhattanem. Dotyczy to przede wszystkim wysokich cen nieruchomości, które determinowane są przez ograniczoną dostępność gruntów. To podnosi atrakcyjność tego typu inwestycji. Przy tym coraz bardziej nowatorski styl budowy tamtejszych domów dodatkowo potwierdza, że Zakopane zasługuje na miano górskiej metropolii marzeń.
Swój wkład w zagospodarowanie terenu Zakopanego ma także grupa INWE z inwestycjami, realizowanymi zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego we współpracy z Pracownią Finansową. W sąsiedztwie pierwszego projektu realizowanego w Kościelisku wznosi się drugi projekt. Został on sfinansowany w ramach inwestycji VIP z prognozowaną stopą zwrotu na poziomie 18% rocznie. Przedstawiamy aktualności z postępów w budowie.
We wrześniu zakończono wykonanie więźby dachowej. Rozpoczęto montaż przykrycia dachu, prace dekarskie na dachach oraz prace elewacyjne. Przystąpiono również do wykonania gabionowego ogrodzenia nieruchomości. Październik był miesiącem, w którym wykonano montaż instalacji elektrycznej podtynkowej. Wystartował także montaż konstrukcji pod elementy szklanego dachu. Zrealizowano również prace związane z zagospodarowaniem terenu i zabudową poddasza oraz przyłącza gazowego do budynków.
Błyskawiczna realizacja działań na budowie w ostatnich miesiącach pozwoliła już w listopadzie przygotować ogrzewanie podłogowe oraz przystąpić Wykonawcy do układania szlicht dachowych. Zakończono także prace tynkarskie. Na początku grudnia zrealizowane zostały prace przyłączeniowe wewnętrznej instalacji gazowej do wszystkich domów na terenie inwestycji. Jednocześnie operator sieci gazowniczej wybudował i zapewnił zewnętrzne przyłącze.
Zobacz poniższe zdjęcia przedstawiające inwestycję crowdfundingową w Zakopanem i zapisz się do Newslettera, aby otrzymywać bieżące informacje o deweloperskich okazjach inwestycyjnych TUTAJ >>

Przeczytaj także
Inwestycja Człuchowska to projekt 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, gdzie prognozowana stopa zwrotu z inwestycji została oszacowana na poziomie 19,25%. Zgodnie z zakładanym planem w styczniu rozpoczęto przygotowanie placu do budowy i przystąpiono do realizacji działań. Projekt zostanie zrealizowany w charakterystycznej dla naszego wykonawcy nowoczesnej i eleganckiej architekturze, gdzie przeważa użycie wysokiej klasy, naturalnych materiałów. Nowym elementem są widowiskowe antresole – wysokie na 5m salony z całkowicie przeszklonymi ścianami zewnętrznymi.
Projekt Ostródzka IV etap O16D to inwestycja, która finansowana jest kapitałem inwestorów zgodnie z ideą crowdfundingu udziałowego. Jest to IV, ostatni etap projektu Ostródzka, zlokalizowanego na warszawskim Targówku, funkcjonującego na zasadzie prywatnego osiedla domów jednorodzinnych o podwyższonym standardzie. Intensywne prace wykonawcy pozwalają na zakończenie budowy i przygotowywanie już domów do sprzedaży.
Inwestorów dysponujących kapitałem od 1 miliona złotych Pracownia Finansowa zaprasza do kameralnych projektów inwestycji w nieruchomości VIP realizowanych w Grupie PF. W ten sposób powstają najpiękniejsze i najbardziej nowoczesne wille miejskie w Warszawie.
Domy Pokazowe, które realizowane są w wybranych inwestycjach przez Wykonawcę zbierają bardzo dobre opinie inwestorów oraz nabywców. Ich celem jest zwiększenie zainteresowania kupnem domu, ale też pokazanie funkcjonalności i możliwości zaaranżowania przestrzeni, co przyspiesza proces realizacji ostatniego etapu projektu inwestycyjnego.