Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości z Pracownią Finansową?

10 grudnia 2020

Inwestowanie w nieruchomości nie straciło na popularności, nawet mimo sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Nadal są uważane za jedne z najbezpieczniejszych i atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Jednak jak spośród tylu dostępnych możliwości rynkowych, wybrać tę najbardziej odpowiednią?

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem, w którym Investment Manager PF Joanna Nowak odpowiada m.in. na takie pytania jak:

– Dla kogo inwestycje Pracowni Finansowej są odpowiednim wyborem?

– Dlaczego warto inwestować w nieruchomości z Pracownią Finansową?

– Dlaczego nasze nieruchomości są tak atrakcyjne dla nabywców?

Przeczytaj także

W co warto inwestować, aby zysk z inwestycji w nieruchomości był jak najbardziej zauważalny, i na co zwrócić największą uwagę przy decydowaniu się na przyłączenie do naszych projektów deweloperskich.

Wyjaśniamy w skrócie, czym się tak naprawdę charakteryzują nasze inwestycje w warszawskich osiedlach na Białołęce czy Targówku, oraz w którym momencie najlepiej dołączyć do prowadzonych przez nas zyskownych projektów deweloperskich.

Czym się kierujemy wybierając miejsce dla naszych inwestycji i skąd czerpiemy inspiracje dla naszych domów i osiedli.

Skąd wiemy, jak pomnożyć pieniądze? Co sprawia, że nasze inwestycje w nieruchomości w Warszawie to perspektywiczne przedsięwzięcia? Jakim sposobem wykonawca kieruje ofertę sprzedaży domów do idealnie trafionej grupy nabywców?

24.10 godz. 20:00