Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Inwestowanie społecznościowe w nieruchomości – nowy projekt O2!

13 marca 2020

Do Warszawy sprowadza się wiele młodych ludzi z innych części Polski, a także z zagranicy. Ponieważ szukają tutaj pracy i stabilizacji, często decydują się na kupno własnego lokum. Z tego względu inwestycje w nieruchomości są świetnym sposobem na zabezpieczenie oraz pomnożenie kapitału. Przedstawiamy nasz nowy warszawski projekt – O2!

Nowe inwestycje w nieruchomości Grupy Pracownia Finansowa – warszawski projekt O2

Jedna z naszych najnowszych inwestycji w Warszawie zostanie zrealizowana przy ul. Ostródzkiej 2. Planujemy budowę trzech domów jednorodzinnych, dwulokalowych, w zabudowie bliźniaczej. Cała nieruchomość będzie łącznie składała się z 12 lokali mieszkalnych.

Projekt wyróżnia się swoją dobrą lokalizacją oraz wyjątkowym designem. Umożliwiamy inwestycje w nieruchomości, które są absolutnie wyjątkowe. Nazwa tego projektu nie została wybrana przypadkowo. O2 to wzór chemiczny tlenu. Realizacja ma umożliwiać zdrowy, aktywny tryb życia. Przy tym będzie zachwycać swoją nietypową, świeżą formą. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie aktywny, wielkomiejski tryb życia. Umiarkowany metraż, a także bliskość metra, którym sprawnie można przemieszczać się po mieście, to atuty niewątpliwie podnoszące atrakcyjność nieruchomości. Nasi specjaliści na bieżąco uważnie analizują potrzeby potencjalnych nabywców, dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania projektem O2.

Nowoczesne inwestycje w nieruchomości – założenia projektu O2

Inwestycja O2, realizowana w modelu crowdfundingu nieruchomości, zakłada wybudowanie oraz sprzedaż gotowych lokali w ciągu 1,5 roku. Jako próg wejścia ustaliliśmy kwotę 200 tys. złotych. Jest to mniej niż kosztują zwykle mieszkania, dlatego umożliwiamy korzystne inwestycje w nieruchomości bez konieczności kupowania faktycznego lokum. Gwarantujemy umową stopę zwrotu 5% rocznie, a także przewidujemy, że całkowicie może ona wynieść nawet ok. 22%. Stworzyliśmy ciekawy, nowoczesny projekt, idealnie wpisujący się w nowoczesne trendy, w którym tak jak w pozostałych realizacjach stawiamy na tak ważną w dzisiejszych czasach funkcjonalność. Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza rynkowa oraz sukcesy poprzednich realizacji pozwalają opiniować projekt jako perspektywiczny, dlatego dołączył do portfolio inwestycji deweloperskich, które są uznawane za jedne z najbezpieczniejszych form inwestowania ostatnich lat.

Zalety projektu O2 – dlaczego inwestycje w takie nieruchomości są bardzo opłacalne?

Nieruchomość mająca powstać w ramach projektu O2 spełnia najczęstsze oczekiwania młodych osób poszukujących odpowiedniego miejsca do życia w Warszawie. Największym atutem jest atrakcyjna lokalizacja – bliskość stacji metra oraz innej infrastruktury ułatwia aktywny tryb życia. Bliźniacza forma domów łączy natomiast zalety domów jednorodzinnych oraz mieszkań w kamienicy czy bloku. Umożliwia kupno lokum w przystępnej dla młodych osób cenie, a zarazem zapewnia kontakt z innymi ludźmi, buduje poczucie wspólnoty itp.

Niewątpliwym plusem będzie też wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Domy zostaną zbudowane nad ulicą, według zupełnie nowego projektu. Będą sprawiać wrażenie zawieszonych w powietrzu. Oczywiście zostały tak zaprojektowane, by były nie tylko estetyczne, ale też ergonomiczne. Młodym ludziom zależy na tym, by mieszkać w nowych, modnych, ustawnych nieruchomościach, dlatego i tym razem stawiamy na wygląd oraz optymalizację możliwości zagospodarowania przestrzeni. Sprawdź jak dokładnie wyglądają nieruchomości inwestycyjne z Grupą Pracownia Finansowa i pozwól swoim finansom pracować! Skontaktuj się z nami, aby otrzymać szczegółowe parametry projektu oraz komplet dokumentów tutaj >>

Przeczytaj także

najlepsze inwestycje 2019 nieruchomości

Rynek nieruchomości od lat wykazuje wysoki potencjał inwestycyjny. Coraz więcej osób sprowadza się do dużych miast i decyduje na kupno własnego mieszkania. Ogromny popyt połączony ze wzrostem cen materiałów oraz usług budowlanych sprawiają, że branża ta jest jedną z najbardziej dochodowych. Czy ta tendencja się nadal utrzyma? Prezentujemy przewidywania na nadchodzący rok.

Inwestycje w nieruchomości już od wielu lat są jednymi z najbardziej opłacalnych sposobów na lokowanie nadwyżek kapitału. Z roku na rok rosną ceny mieszkań, dlatego wkład finansowy w ich zakup, po czasie, przeważnie zwraca się z nawiązką. Dzięki tej korzystnej sytuacji na rynku, Grupa Pracownia Finansowa w zeszłym roku z sukcesem zrealizowała kilkanaście inwestycji. Przedstawiamy nasze plany na rok 2020 oraz opinie odnośnie prognoz na kolejne lata.

Coraz większą popularnością cieszą się tzw. szeregowce, czyli posiadłości łączące cechy mieszkania i domu jednorodzinnego. Ponieważ z roku na rok rośnie zainteresowanie kupnem nieruchomości, inwestycje na tym rynku okazują się niezwykle korzystne. Wyjaśniamy, dlaczego domy szeregowe cieszą się takim powodzeniem.

Odpowiednie wykończenie domu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale też użytkowych. Prawdziwy kamień nie bez powodu w ostatnich latach cieszy się niesłabnącą popularnością – wyróżnia się trwałością, odpornością, a przy tym świetnie się prezentuje. Wyjaśniamy z jakich jeszcze powodów wybieramy naturalne elementy w inwestycjach deweloperskich.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00