Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Naturalne elementy w inwestycjach deweloperskich: kamień

31 stycznia 2020

Odpowiednie wykończenie domu jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale też użytkowych. Prawdziwy kamień nie bez powodu w ostatnich latach cieszy się niesłabnącą popularnością – wyróżnia się trwałością, odpornością, a przy tym świetnie się prezentuje. Wyjaśniamy z jakich jeszcze powodów wybieramy naturalne elementy w inwestycjach deweloperskich.

Pracownia Finansowa o tym, dlaczego w budownictwie warto stosować naturalny kamień

Współcześnie bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy zobowiązani do rozsądnego, ekologicznego życia. Każdy człowiek powinien dołożyć wszelkich starań, by na co dzień funkcjonować w sposób jak najmniej inwazyjny dla środowiska. Z tego względu w ubiorze, wystroju wnętrz, budownictwie i w innych sferach codziennego życia coraz modniejszy, ale też odpowiedzialny staje się styl eko.

Grupa Pracownia Finansowa stawia na odpowiedzialny biznes, dlatego nasz Wykonawca jest zawsze na bieżąco z tym co dzieje się w Polsce i na świecie. Inwestycje w nieruchomości wymagają wyboru najlepszych naturalnych elementów oraz materiałó budowlanych. Pięknie i ergonomicznie zaprojekowane domy osiedlowe z naszych projektów są wykańczane m.in. przy użyciu specjalnego kamienia sprowadzanego z Bułgarii. Tzw. Limestone (typ Tigerstone) należy do rodziny skał wapiennych. Wyróżnia się pięknym piaskowym kolorem i dużą wytrzymałością. Przez wiele lat prezentuje się estetycznie i trwale. Co więcej, dzięki swojej wyjątkowej właściwości gromadzenia węglanu wapnia wraz z upływem lat coraz bardziej twardnieje. Z jego zalet korzystali już starożytni Grecy i jak widać, część tych budowli przetrwała kilka tysięcy lat!

Wykorzystywane przez nas naturalne elementy wykończeniowe są idealnie dostosowane do codziennych potrzeb. Atrakcyjnie się prezentują przez długi czas, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, a do tego są ekologiczne.

Inwestycje w nieruchomości to odpowiedzialny biznes

Budowa domu to trudne zadanie. By stworzyć miejsce odpowiednio dostosowane do życia, należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Grupa Pracownia Finansowa zdaje sobie sprawę, że nieruchomości inwestycyjne to także odpowiedzialny biznes. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, współpracujących z najlepszymi fachowcami. W ten sposób wspólnie tworzymy projekty, które są pod każdym względem poprawnie wykonane i wyróżniają się funkcjonalnością. Postawione przez nas osiedla cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego nasze dotychczas zrealizowane inwestycje zakończyły się sukcesem.

Doskonale rozumiemy, że dom musi łączyć trzy cechy – wygodę, trwałość i piękno. Naturalne materiały, a przede wszystkim kamienie, doskonale sprawdzają się w budownictwie. Pracownia Finansowa tworzy miejsca, w których po prostu chce się mieszkać! Nasze osiedla są ergonomiczne, dostosowane do potrzeb współczesnych użytkowników, a do tego są schludne i estetyczne.

Pasywny sposób inwestowania – co umożliwia Pracownia Finansowa?

Rynek nieruchomości już od wielu lat wykazuje korzystną dla inwestorów tendencję. Z roku na rok drożeją mieszkania i domy, ale pomimo tego coraz więcej osób planuje zakup własnych czterech kątów. Co więcej, do Warszawy oraz innych dużych polskich miast masowo ściągają ludzie młodzi z mniejszych miejscowości i imigranci zza granicy, który planują się w nich ustatkować. Pracownia Finansowa odpowiada na wyraźne potrzeby rynku, tworząc nowoczesne, świetnie zlokalizowane, ergonomiczne osiedla.

Osoby, które szukają sposobu na pasywne pomnażanie kapitału, często wybierają właśnie inwestycje w nieruchomości. Nie każdego jednak stać na to, by od razu kupić mieszkanie czy dom. Pracownia Finansowa daje możliwość inwestycji kwot już od 50 tys. złotych. Ponieważ prowadzimy odpowiedzialny biznes, wkład finansowy jest równoznaczny z udziałem w spółce komandytowej. Nasi inwestorzy stają się pełnoprawnymi wspólnikami. A my dokładamy wszelkich starań, by szanse na atrakcyjny zwrot były jak największe. Zobacz nasze sukcesy w projektach deweloperskich i zainwestuj z nami w kolejne nieruchomości!

Przeczytaj także

Pracownia Finansowa opinie, dlaczego nieruchomości drożeją

Wyjaśniamy, dlaczego nieruchomości nadal drożeją oraz jak można wykorzystać ten fakt

Pracownia Finansowa inwestycja Kuflewska

Przedstawiamy 3 korzyści, jakie daje taki crowdinvesting!

jak inwestować w nieruchomości Pracownia Finansowa

Pracownia Finansowa dba o to, aby inwestorzy projektów deweloperskich mieli co odłożyć

Tomasz Kopiszka

Wszystko co powinieneś wiedzieć o inwestowaniu na rynku nieruchomości w najbliższym czasie

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00