Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Rozpoczynamy budowę willi miejskiej na Targówku

9 listopada 2018

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Wykonawca rozpoczął budowę inwestycji na działce przy ul. Kuflewskiej w Warszawie, nieruchomości usytuowanej w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, ponieważ w odległości zaledwie 600m od stacji metra ‚Trocka’, której otwarcie zostało zaplanowane na drugą połowę 2019 roku.

Prace rozpoczęły się od budowy parkingu podziemnego. Największym jego udogodnieniem, z którego będą mogli korzystać nabywcy apartamentów w tej wyjątkowej nieruchomości będzie wygodna winda samochodowa. Projekt naszej willi miejskiej zakłada wiele przeszkleń w hali przeznaczonej na windę, dzięki czemu kierowcy będą mogli obserwować przestrzeń wokół budynku zanim wyjadą z parkingu.

Postępy w tej realizacji na bieżąco można śledzić na stronie dedykowanej tej nieruchomości na Targówku >>, a zainteresowanych przystąpieniem do tego typu projektów zapraszamy do zapoznania się z ofertą: inwestycje w nieruchomości VIP.

Przeczytaj także

Nasz Wykonawca w błyskawicznym tempie realizuje budowę w inwestycji w Zakopanem, dlatego zapraszamy na film

W czerwcu i w lipcu Pracownia Finansowa realizuje wypłaty zysków z czterech projektów inwestycyjnych, a suma wypłat dochodzi do rekordowej kwoty!

Jedna z inwestycji deweloperskich realizowanych przy ul. Lidzkiej na Targówku Mieszkaniowym przez Pracownię Finansową znalazła nabywców w rekordowo szybkim czasie

Inwestorom dysponującym kapitałem od 1 mln złotych umożliwiamy przystąpienie do inwestycji związanych z nieruchomościami w ramach specjalnych projektów VIP

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00