Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wideo podsumowanie 2016 roku

20 stycznia 2017

Zapraszamy do obejrzenia podsumowania roku 2016 w 2 minuty. Na filmie ważne dla nas miejsca, momenty i projekty inwestycyjne. Ten rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju. Dzisiaj Pracownia Finansowa ma w swoim portfolio już pięć zrealizowanych projektów budowlanych, a kolejnych osiem jest w trakcie realizacji. Na filmie widać nasze inwestycje w nieruchomości ale też w elektrownie wiatrowe – posiadamy już 7 działających turbin i sześć w trakcie realizacji.

Dziękujemy za ten rok i zapraszamy do realizacji kolejnych projektów. Dzięki Państwu i dzięki sprzedaży kolejnych zrealizowanych inwestycji w Warszawie, w 2017 roku będziemy mogli budować coraz większe obiekty.

Przeczytaj także

Zainteresowanie zakupem mieszkań, znacznie wzrosło a finansowanie odbywało się przy dużym udziale środków własnych.

5 stycznia 2017 roku, wypłatę zysku za rok 2016 otrzymali inwestorzy zaangażowani w realizację projektu PFN2.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To nie tylko wyjątkowy czas bycia razem, ale również towarzyszące mu tradycje, wierzenia i zwyczaje. To magiczna pora, w te dni wszystko jest możliwe.

17.10.2016 wypłacone zostały, zgodnie z umową, pierwsze odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN).
Inwestycja polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie, a jej konstrukcja zakłada wypłatę odsetek od zainwestowanego kapitału co kwartał.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00