Masz pytania? Zadzwoń tel.: 22 122 81 82

Aktualności

Wypłaty zysków z inwestycji w nieruchomości

13 stycznia 2017

5 stycznia 2017 roku, wypłatę zysku za rok 2016 otrzymali inwestorzy zaangażowani w realizację projektu PFN2. Zysk z tej inwestycji to 10% rocznie, naliczane dziennie, co oznacza, że jeśli np. udziałowiec, którego wkład w inwestycję opiewał na kwotę 300.000 zł przez okres 38  dni, otrzymał na swoje konto 3250zł.

Inwestycja w nieruchomości w spółce PFN2 polega na finansowaniu budowy osiedli mieszkaniowych w Warszawie. PFN2 prowadzi budowę i sprzedaż nieruchomości w konkretnym projekcie, z którego zyski wypłacane są raz w roku. Obecnie realizowana jest budowa drugiego etapu osiedla Ostródzka.Kapitał pozyskany od indywidualnych inwestorów, zastępuje finansowanie bankowe, co znacznie skraca proces inwestycyjny, a przez to obniża koszty realizacji.

15 stycznia 2017 roku wypłacone zostaną natomiast, zgodnie z umową, kolejne, kwartalne odsetki w ofercie inwestycyjnej Pracownia Finansowa Nieruchomości (PFN). Spółka PFN prowadzi jednocześnie kilka projektów, na różnych etapach zaawansowania, dlatego jest w stanie wypłacać odsetki co kwartał. Inwestorzy przystępują tu do inwestycji w Warszawie nie w charakterze wspólnika, jak to ma miejsce w PFN2, tylko udzielają spółce finansowania.

Inwestowanie w nieruchomości mieszkaniowe w sposób bezpośredni, to niewątpliwie niezwykle bezpieczna lokata kapitału, dlatego też z roku na rok obserwuje się rosnącą popularność tej formy pomnażania pieniędzy.

Prowadzone przez nas inwestycje to dochodowe inwestycje obywatelskie, dzięki którym indywidualni inwestorzy, oprócz zysku, mogą mieć poczucie, że tworzą realne aktywa, rozwijające nasz kraj i poprawiające jakość życia mieszkańców.

Przeczytaj także

Rynek nieruchomości to „kopalnia złota” dla inwestorów z różną grubością portfela. Również początkujący inwestorzy próbują zarobić na tym rynku.

Warszawa jest bardzo stabilnym rynkiem, jeśli chodzi o nieruchomości. My inwestycje w nieruchomości rozwijamy na Targówku. Dlaczego tam?

Znane są wyniki badania Massolution, które mówią, że wartość rynku globalnego w 2014 roku wyniosła około 1 miliarda dolarów a 2015r. 2,5 mld USD.

Dodaj komentarz

24.10 godz. 20:00